خرید بلیط سیستمی بلیت چارتری

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 07138317700
  • 09172928183

تایلند کشوری توریست پذیر و بسیار زیبا است که به همین دلیل دولت این کشور فرودگاه های بین المللی زیادی در شهرهای مختلف ساخته است.از طرفی برای حمل و نقل مسافران فرودگاه های بین المللی زیاد در نقاط مختلف این کشور وجود دارد. این فرودگاه های تایلنددارای امکانات نسبتا خوب و پیشرفته ای هستند و روزانه مسافران زیادی را به تایلند می آوردند و از تایلند به مقاصد مختلف در دنیا می رسانند به طور کلی می توان گفت تور تایلند یکی از محبوبترین تورهای دنیا است. در ادامه به بررسی فرودگاه های این کشور را می پردازیم:

فرودگاه بین المللی سووارنابومی

فرودگاه بین المللی سووارنابومی یکی از بهترین و معروف ترین فرودگاه های بین المللی تایلند است که درفاصله 30 کیلومتری شهر بانکوک قرار دارد. این فرودگاه همگانی که با کد یاتا BKK شناخته می شود یک باند فرود آسفالت با طول باند 4900 متر دارد. جالب است بدانید این فرودگاه 2 متر بالا تر از سطح دریا قرار دارد. این فرودگاه در سال 2006 افتتاح شده است و امروزه به عنوان یکی از دیدنی ترین فرودگاه های جهان شناخته می شود. جالب است بدانید خورعنوان مرکز اصلی سفرهای هوایی در جنوب شرقی آسیا متعلق به فرودگاه بین المللی سووارنابومی است. این فرودگاه تنها 1 ساعت با شهر فاصله دارد.

فرودگاه بین المللی دن موئنگ

به گزارش ویرلن؛ فرودگاه بین المللی دن موئنگ نیز در شهر بانکوک قرار گرفته است. این فرودگاه که علاوه بر همگانی بودن نظامی نیز هست با کد یاتا DMK شناخته می شود. 3 متر از سطح دریا فاصله دارد و دارای یک باند فرود آسفالت با طول باند 3700 متر است. این فرودگاه به عنوان یکی از پر رفت و آمد ترین فرودگاه های تایلند شناخته می شود. نکته جالب ان که این فرودگاه به نام فرودگاه قدیمی بین المللی تایلند نیز شناخته می شود در واقع فرودگاه بین المللی دن موئنگ یکی از قدیمی ترین فرودگاه های بین المللی آسیا و جهان است.

فرودگاه بین المللی چیانگ مای

فرودگاه بین المللی چیانگ مای یکی دیگر از فرودگاه های مطرح و پر امکانات تایلند است که پرواز های بین المللی زیادی در آن انجام می شود. بیشتر پرواز های چارتر نیز در همین فرودگاه انجام می شود. این فرودگاه که در استان چیانگ مای کشور تایلند قرار دارد؛ با 10 شرکت هواپیمایی کار می کند و سالانه بیشتر از 2 میلیون نفر مسافر جابه جا می کند. رستوران های این فرودگاه بسیار معروف است. در این رستوران ها شما می توانید انواع بهترین غذاهای تایلندی و اروپایی را تهیه و نوش جان کنید.

فرودگاه بین المللی هت یای

فرودگاه بین المللی هت یای یک فرودگاه مسافربری همگانی است که با با کد یاتا HDY شناخته می شود. این فرودگاه بین المللی یک باند با طول 3050 متر دارد و در ارتفاع 27 متری از سطح دریا قرار گرفته است. این فرودگاه نیز یکی از پر رفت و آمد ترین فرودگاه های کشور تایلند است و بیشتر برای پرواز های چارتر استفاده می شود. این فرودگاه همچنین دارای باند آسفالت است.