خرید بلیط سیستمی بلیت چارتری

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 07138317700
  • 09172928183

طبق کمیسیون توسعه ملی چین،‌ این فرودگاه مقر اصلی جدیدی برای شرکت های هواپیمایی جنوبی چین و شرکت هواپیمایی شرقی چین خواهد بود. بنابراین، این فرودگاه اعضای اتحاد SkyTeam را زیر یک سقف قرار می دهد که این امر باعث می شود هماهنگی این شرکت ها را بیشتر خواهد کرد و مسافران هم از آن سود می برند. طبق اظهار نظرات مقامات چینی، بعد از اتمام ساخت این فرودگاه، این دو شرکت حدود ۸۰٪ پروازهای این فرودگاه را انجام خواهند داد.

فاز اولیه فرودگاه جدید بیجینگ که در سال ۲۰۱۹ افتتاح می شود، به بخشی از تقاضای رو به افزایش پروازهای هوایی در چین پاسخ خواهد داد. این فرودگاه قرار است در آینده و بعد از تکمیل و افتتاح سایر فازهای آن، تبدیل به بزرگترین فرودگاه جهان شود. در حال حاضر فرودگاه بین المللی فعل بیجینگ به عنوان دومین فرودگاه شلوغ جهان شناخته می شود. علاوه بر این، ساخت این فرودگاه، حضور کشور چین در صنعت هواپیمایی را هم پررنگ تر می کند.

طراحی ساختمان ترمینال این فرودگاه جدید به عهده ی زاها حدید بوده است. فضای ترمینال این فرودگاه چندین باغ و فضای سبز در خود دارد. بخش هایی هم برای مسافران در نظر گرفته شده است. بخش پروازهای داخلی و خارجی هم از یکدیگر جدا شده اند تا ساختمان ها متمرکزتر باشند و اینکه زمان پرواز هم برای مسافران کاهش پیدا کند.

معمار این پروژه، در وبسایت خود بیان کرده است که فرم ها و اشکال به کار گرفته شده در معماری این پروژه، ترکیبی می سازند که نشان دهنده ی هماهنگی و تعادل در مناظر چینی هستند. این در حالی است که رنگ ها و مواد به کار گرفته شده در این مجموعه، بیانگر زبان بصری در فرهنگ های باستانی چین هستند.

طراحی خلاقانه این ترمینال که ۷۰۰،۰۰۰ متر مربع مساحت دارد، شامل یک هسته اصلی و ۶ خوشه ی منحنی می شود که از طریق پیاده‌رو هایی به یکدیگر می رسند. این امر باعث می شود که دسترسی و مسیریابی در این ترمینال آسان تر شود.

در فاز ابتدایی افتتاح، تنها ۴ باند فرودگاه به کار گرفته می‌شوند و ظرفیت این فرودگاه حدود ۴۵ میلیون مسافر در سال خواهد بود. ولی دو باند دیگر هم در آینده افتتاح می شوند که با افتتاح این دو باند، ظرفیت فرودگاه به ۱۰۰ میلیون مسافر در سال خواهد رسید.یکی از معاونان مدیرکل این پروژه می گوید که‌ «دغدغه ما این نیست که آیا چنین حجمی از مسافر خواهیم داشت یا نه. ما فقط می‌خواهیم بتوانیم پاسخگو تقاضا باشیم.»

یک ایستگاه قطار پرسرعت هم در این محوطه ساخته خواهد شد تا دسترسی مسافران به فرودگاه آسان تر شود.

خرید بلیط هواپیما